Míšu jsem potkala před 12ti lety jako maminku na cvičení a plavání dětí ( máme stejně staré starší děti ), strávily jsme společnými výlety a hrami našich dětí velkou část mateřské. Vždycky měla moc hezký přístup k dětem, takže se postupem času z kamarádky stala také lektorkou plavání našeho syna. Když se nám narodila dcera, byla Míša jasnou volbou, chodily jsme k ní plavat, cvičit, radila nám se všemi radostmi i starostmi kolem dětí ( od kojení po správné lezení atd, atd. ).

Naprosto obdivuji Míšino odhodlání jít za svým snem pracovat s dětmi, její vůli se nadále vzdělávat ( a že to pro maminku s dvěma lumpíky není vůbec jednoduché ) a strašně moc jí fandím v její nové roli poradce při předcházení a nápravě poruch učení a chování. Hlavně ji mohu doporučit z vlastní zkušenosti, protože jejích služeb využíváme s mladší dcerou, které byla pedagogickou poradnou diagnostikována dyslexie, zkřížená lateralita atd. Míšino cvičení jí pomáhá s těmito vadami pracovat a i když to není jednoduché ( každý den se k tomu mezi všemi úkoly apod. dokopat 😀 ), stojí to za to!

A nejlepší referencí je asi nedávná věta mé dcery : Jééé mami, ale to když jedeme na víkend s Míšou, tak to ale budu cvičit s ní, hurááá 🙂 

Veronika L.